O Firmie – kilka słów o nas

radca prawny szczecin

KJW Kancelaria Prawna jest prężnie działająca kancelarią świadczącą kompleksowe usługi radcy prawnego i adwokata w zakresie szeroko rozumianej pomocy prawnej zarówno na terenie Szczecina jak i całego kraju. Dzięki doświadczeniu i przygotowaniu merytorycznemu współpracujących w ramach kancelarii prawnej radców prawnych i adwokatów świadczone usługi cechuje wysoki poziom profesjonalizmu, zaangażowania oraz kompleksowe podejście do prowadzonych spraw. Prawnicy działający w ramach KJW Kancelaria Prawna wierzą, że jedynie indywidualne podejście do każdego klienta, tak w zakresie problemu prawnego jak i wiążącej się z nim historii „ludzkiej”, umożliwi wypracowanie metody postępowania, która w sposób jak najpełniejszy da szansę na podjęcie odpowiednich działań prawnych nakierunkowanych na ochronę interesów prawnych klientów kancelarii i osiągnięcie zamierzonego rezultatu. Poprzez bezpośredni kontakt radcy prawnego lub adwokata z klientem dążymy do zdiagnozowania problemu oraz wypracowania sposobu zaradzenia sobie z nim. Gwarantujemy profesjonalny kontakt radcy prawnego i adwokata z klientem, wypracowanie odpowiedniej strategii prowadzenia sprawy oraz wdrożenie rozwiązań nakierunkowanych na indywidualne potrzeby klienta oraz zapewniamy pełną dyskrecję oraz właściwe zabezpieczenie danych klienta i poszanowanie interesów obsługiwanych podmiotów. Szeroki zakres świadczonych usług sprawia, że niezależnie czy sprawa tyczy się rozwodu, windykacji należności, przygotowania projektu umowy czy też pomocy w załatwienia spraw urzędowych, radca prawny i adwokat z KJW Kancelaria Prawna zapewnią szybka i profesjonalna pomoc nakierunkowaną na osiągniecie pożądanego celu.

Kancelaria prowadzi pomoc prawną poprzez świadczone przez adwokata i radcę prawnego porady prawne, reprezentowanie klientów w sporach prawnych, kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, udział w mediacji oraz próbach polubownego załatwienia sporów.

Nasz zespół

radca prawny szczecin

Radosław Jagodziński

Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie Wydziału Prawa i Administracji. Wykonuje zawód radcy prawnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizacja w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczy, odszkodowaniach oraz prawie karnym. Ekspert w prawie spadkowym oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców oraz podmiotów indywidualnych. Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. W wolny chwilach uprawia sport i podróżuje.

Telefon: + 48 667 969 181
Email: jagodzinski@kjwkancelaria.pl

radca prawny szczecin

Piotr Kapiński

Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie Wydziału Prawa i Administracji. Wykonuje zawód radcy prawnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizacja w szeroko rozumianym prawie cywilnym, ubezpieczeniach społecznych i prawie pracy, a także prawie zamówień publicznych i gospodarczym. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno organizacji społecznych jak i przedsiębiorców. Doskonały negocjator. Ekspert w „prawie działkowym”. Prywatnie pasjonuje się sportem, a w szczególności piłką nożną. Miłośnik aktywnego wypoczynku.

Telefon: + 48 667 154 249
Email: kapinski@kjwkancelaria.pl

radca prawny szczecin

Michał Walkowiak

Michał Walkowiak
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie (2007 r.). Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych z zakresu szeroko rozumianego prawa administracyjnego. Posiada bogate doświadczenie w pracy w administracji państwowej. Ekspert w dziedzinie windykacji, a także w zakresie uregulowań związanych z ustawą o zakwaterowaniu sił zbrojnych. W wolnych chwilach interesuje się sportem i dobrą książką.

Telefon: + 48 513 086 068
Email: walkowiak@kjwkancelaria.pl

radca prawny szczecin

Michał Komor

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Adwokat przy Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego. Ekspert w prawie karnym oraz prawie wykroczeń. Specjalizuje się również w prawie rodzinnym. Posiada bogate doświadczenie w pracy w administracji państwowej. Pasjonuje się historią oraz polityką.

Telefon: + 48 507 111 870
Email: komor@kjwkancelaria.pl